Аналізатор дріжджів Aber

Aber-мониторинг-дрожжи

Передовий пристрій «Compact» Yeast Monitor від Aber, що працює в режимі online, визнаний найбільш точним і надійним приладом для визначення концентрації живих дріжджових клітин, а впровадження цієї технології покращить і процес ферментизації продукту. Застосовується в пивоварінні будь-якого масштабу, для проведення поточних вимірювань дріжджів в режимі реального часу. Прилад призначений для броварень, яким потрібно низько витратний, компактний, простий у використанні прилад для дозування і підрізання дріжджів.

Пристрої моніторингу дріжджів ABER на сьогоднішній день вважаються найбільш точними і надійними для вимірювання концентрації живих клітин в потоковому режимі. Цю технологію використовують такі компанії, як AB InBev, SAB Miller, Heineken, Suntory і Diageo, щоб мати більш стійкі процеси ферментації. Деякі пивоварні відзначають поліпшення якості дозування дріжджів і зниження часу ферментації. Прилад перебуває в корпусі з нержавіючої сталі IP65. Compact від Aber це повністю укомплектований пристрій; все необхідне для моніторингу дріжджів укладено в компактному корпусі.

Прилад не потребує обслуговування і має замінний щуп з платиновими електродами «промивання», які можна регулярно очищати на місці (CIP) або стерилізувати парою. Також програмується для різних додатків і відображаються графіки даних.

У брошурі Ви знайдете більше інформації про призначення та технічні характеристики аналізатора дріжджів «Compact» від Aber.

Якщо Вам потрібна подальша, додаткова інформація, будь ласка, просто зв’яжіться з нами.