Вимірювання діоксиду хлору за допомогою аналізатора 9187 sc Hach

Діоксид хлору – це дезінфікуючий засіб і сильний окислювач з широким спектром стерилізації, який використовують як один із способів ефективного спектрального дезинфікуючого засобу для питної води, широко застосовується в контролі безпеки харчових продуктів і в інших галузях промисловості. Діоксид хлору має високу реакційну здатність і летючі властивості, легко розчиняється у воді.

ClO2-articleЯк дезинфікуючий засіб, діоксид хлору ClO2 має переваги перед хлором в тому, що він не реагує з аміаком і багатьма органічними сполуками, в той же час є більш ефективним у боротьбі з бактеріями, спорами, вірусами та цистами. Діоксид хлору особливо добре підходить для видалення біоплівок зсередини систем трубопроводів.
Якщо перед вами стоїть завдання знайти ефективний метод аналізу діоксиду хлору ClO2, який можна було б надійно використовувати в різних точках протягом всього процесу обробки води (наприклад на станціях по очищенню води), тоді безреагентний аналізатор діоксиду хлору 9187 sc від бренду HACH – саме те, що вам потрібно.

Моніторинг діоксиду хлору в режимі реального часу для оперативного прийняття технологічних рішень.

Аналізатор діоксиду хлору 9187 sc (ClO2) від Hach – інтерактивний одноканальний прилад для промислового застосування, що вимірює концентрацію ClO2 на очисних спорудах питної води, системах комунікацій та інших об’єктах, де необхідний контроль вмісту ClO2 на рівнях мільйонних і мільярдних часток. Цей прилад використовує амперометрический метод для вимірювання концентрації ClO2. Мембрана забезпечує селективну дифузію молекул ClO2 в амперометрический датчик. Вимірювання компенсується температурою.

У амперометричному датчику діоксиду хлору 9187sc використовується мембрана, що пропускає молекули діоксиду хлору. Бром, хлор і перекис водню не створюють перешкод. Єдине можливе джерело перешкод – озон, який рідко присутній у воді, обробленій діоксидом хлору. Окислювальний потенціал діоксиду хлору в 2,5 рази вище, ніж у хлору. Він практично не залежить від pH, завдяки чому, діоксид хлору підходить і для лужних вод. Електрохімічна реакція та дифузія через мембрану залежать від температури. Вимірювальна комірка обладнана температурним датчиком для автоматичної компенсації температури, щоб запобігти помилкам вимірювання.9187sc-min

Безреагентне рішення для онлайн-аналізу діоксиду хлору.

Система датчиків вже зібрана та включає все необхідне. Для роботи просто закріпіть панель в потрібному місці, встановіть сенсори та підключіть контролер. Для вимірювань реактиви не потрібні, мембрани вже змонтовані на утримуючих ковпачках, отже, обслуговування та собівартість експлуатації – мінімальні. У комплекті все необхідне для поточного обслуговування протягом двох років.

Сумісність з багатопараметричними цифровими контролерами Hach.

Датчик Hach Hach 9187sc можна використовувати з цифровими контролерами Нach sc100 або sc1000 Hach. Контролер sc100 приймає до двох датчиків. Sc1000 приймає до восьми датчиків. Кілька контролерів можуть бути об’єднані в мережу для розміщення більшої кількості датчиків і параметрів, що знижує вартість кожної точки вимірювання. Просто підключіть будь-який цифровий датчик Hach «Plug & Play», і він буде готовий до роботи без настройки програмного забезпечення. Підключення Plug & Play означає, що немає складної проводки або настройки. З’єднайте датчик діоксиду хлору ClO2 9187sc з будь-яким з цифрових датчиків Hach для вимірювання розчиненого кисню, каламутності, ОВП, провідності та багатьох інших параметрів.

Переваги аналізатора діоксиду хлору Hach 9187sc:

• Стабільні результати вимірювань завдяки стабілізації потоку.
• Селективна мембрана запобігає перешкоди від інших з’єднань.
• Простота установки – вимірювальна комірка вже змонтована.
• Компоненти для оптимальної експлуатації.
• Сумісність з багатопараметричними цифровими контролерами SC.
• Мінімум обслуговування та автоматичне самоочищення.

Для отримання більш докладної інформації про можливості та характеристики аналізатора діоксиду хлору 9187sc Hach, будь ласка, пишіть на нашу пошту info@aquaanalytics.com.ua. Наші фахівці з радістю допоможуть визначитися зі специфікацією та підберуть аналізатор діоксиду хлору саме для вашого застосування.