Устаткування Kemtrak для молочної індустрії

Потокові фотометри Kemtrak використовуються в харчовій промисловості та виробництві напоїв для контролю та поліпшення якості продукції при одночасному зниженні витрат в процесі виробництва. У інлайн фотометрах Kemtrak використовуються вимірювальні осередки та зонди, призначені для гігієнічного використання, і які витримують температуру, тиск і умови, необхідні для циклів обробки та CIP-мийки.

molochnaya-ind-kemtrak-1-За допомогою приладу Kemtrak можна точно контролювати весь діапазон концентрації молочного жиру інлайн в реальному часі. Протягом всього процесу виробництва молока та масла існує широкий спектр застосувань для поточного аналізу, контролю та оптимізації з використанням технологічного фотометра Kemtrak.

Стандартні застосування та переваги включають в себе:
• Ідентифікація продукту та диференціація
• Контроль та оптимізація сепаратора
• Оптимізація часу налаштування
• Оптимізація циклів очищення CIP
• Виявлення протікаючих клапанів
• Моніторинг та контроль якості
• Скорочення кількості відходів

Kemtrak NBP007 – оптичний потоковий аналізатор, що підходить для безперервного моніторингу загального вмісту твердих речовин в молочних продуктах, включаючи молоко, вершки та кисломолочні продукти, такі як йогурт і вершковий сир.
Традиційні оптичні вимірювальні прилади на основі каламутності не мають дозволу для вимірювань і не надійні при концентраціях вище 1% зважених твердих речовин через високу оптичну щільность зразка. Це обмеження долається за допомогою обладнання Kemtrak NBP007. Вперше оператор може відстежувати і повністю контролювати процес молочної промисловості при будь-якої концентрації.

molochnaya-kemtrak-2-1Kemtrak NBP007 використовує вимірювання коефіцієнта відбиття зворотного розсіювання VIS/NIR високого дозволу для точного визначення загального вмісту завислих твердих речовин. Вимірювання проводяться безперервно в режимі реального часу з використанням гігієнічного технологічного фланця TriClamp, який спроектований таким чином, щоб витримувати високі температури та хімічні речовини, присутні в циклах очищення CIP & SIP. Гігієнічний зонд зворотного розсіювання виготовлений з нержавіючої сталі 316L з міцним сапфіровим склом, стійким до подряпин. Полірована нерозривна поверхня зонду забезпечує свободу від забруднення та відповідність для гігієнічних застосувань.

Оптоволокно використовується для проведення світла в точку вимірювання та назад, а вимірювальний датчик не містить електронних компонентів. Стандартний зонд витримує постійні робочі температури 120 °C / 248 °F, що робить його придатним для високотемпературних циклів SIP. Більш високі температурні датчики також доступні за запитом.

Компанія АкваАналітікс Україна – ексклюзивний представник компанії Kemtrak в Україні та країнах СНД. Ми здійснюємо продаж, обслуговування, гарантійне та післягарантійне обслуговування всієї лінійки обладнання компанії Kemtrak.
Для отримання додаткової технічної інформації по обладнанню Kemtrak, будь ласка, пишіть нам на нашу пошту info@aquaanalytics.com.ua або надсилайте запит через форму зворотного зв’язку на нашому сайті.