TOC аналізатор BIOTECTOR B7000i HACH

TOC анализатор BIOTECTOR B7000i HACH

Ідеальний промисловий аналізатор ООУ HACH BIOTECTOR B7000i для отримання точних результатів навіть в найскладніших умовах
Унікальна технологія окислення з самоочищенням дозволяє B7000i легко аналізувати складні зразки і істотно знижує обсяг технічного обслуговування і витрати, пов’язані з традиційними онлайн-вимірами. Цей аналізатор ООУ усуває проблеми, пов’язані зі скупченнями солей, частинок, жирів, масел і мастил, які призводять до дрейфу і вимагають частого технічного обслуговування.
Здійснюючи надійний моніторинг за допомогою BioTector і керуючи процесами в режимі реального часу, підприємства оптимізують виробництво і скорочують втрати продукції.

Прилад B7000i обладнаний вбудованою пробоотборной трубкою і реактором з самоочищенням. Всі прилади B7000i оснащені унікальною товстої пробоотборной трубкою, завдяки якій можна відбирати репрезентативні проби без фільтрації. Завдяки міжнародно визнаною, інноваційної двоступеневої технології окислення аналізатор BioTector B7000i забезпечує надійність, точність і максимальний час корисної роботи на рівні 99,86% відповідно сертифікації MCert. Залежно від області застосування прилад можна використовувати для вимірювання в дуже широкому діапазоні. Установка B7000i дозволяє скоротити витрати за рахунок оптимізації процесів шляхом зниження дозування реагентів, зменшення кількості відходів, скорочення кількості відібраних проб і зниження загальних експлуатаційних витрат підприємства.

Основні переваги:
– зручні вимірювання ООУ завдяки продуманій конструкції;
– зручність застосування;
– чудова надійність;
– широка область застосування;
– низька вартість володіння.

У брошурі Ви знайдете більше інформації про призначення та технічні характеристики аналізатора BIOTECTOR B7000i HACH.

Якщо Вам потрібна подальша, додаткова інформація, будь ласка, просто зв’яжіться з нами.