Системи титрування Hach

Титрування є поширеним методом кількісного/масового аналізу, що використовується в аналітичній хімії, де розчин відомої концентрації, званий титрантом, додають до розчину, який містить невідому концентрацію аналіту, поки хімічна реакція не досягне вимірюваної кінцевої точки. Обсяг титранту, застосовуваний для досягнення кінцевої точки, використовується для визначення концентрації аналіту. Це простий процес, і титрування може бути виконано вручну (з використанням бюретки або цифрового тітратора Hach) або за допомогою автоматичного тітратора, наприклад Hach AT1000 / KF1000.Титратор Hach

Де використовується титрування?
У багатьох галузях важливо знати концентрацію продукту, речовини або хімічну реакцію, щоб забезпечити максимальну ефективність процесу та якість готового продукту. Загальні сфери застосування наступні:

Питна вода / Стічні води:
– Визначення ступеня забруднення, забезпечення дотримання вимог по фільтрації і правил дезінфекції.
– pH, лужність, жорсткість, хлорид, показник стабільності та агресивності води (індекс Ланжельє), діоксид хлору, хлорит, аміак і хлор.

Виробництво продуктів харчування та напоїв (безалкогольні напої, сік, пиво, вино, молоко, приправи, чіпси, сир, пюре):
– Тестування продукції для забезпечення готовності до вживання (якість, консистенція та безпека).
– pH, сіль, цукор, кислотність, SO2, вологовміст, концентрації вітамінів.

Газо-і нафтохімічна промисловість
– Забезпечити дотримання вимог до моторних і машинним олив, газу, бензину та турбінного палива.
– Вологовміст по Карлу Фішеру, TAN (загальна кислотність), TBN (загальне лужне число), R-SH (Меркаптани), BR2 / I2 число.

Біогаз:
– Регулярний аналіз біогазових ферментерів для швидкого виявлення будь-яких порушень в процесі анаеробної ферментації.
– FOS / TAC (летючі кислоти та буферна ємність).

Для кого необхідний автоматичний титратор?
Виконання ручного титрування є дуже суб’єктивним процесом, і вимірювання можуть значно варіюватися від оператора до оператора навіть в межах однієї лабораторії з одним і тим же обладнанням. У Hach раді задовольнити потреби клієнтів в ручному титруванні, але виробник упевнений, що багато галузей промисловості досягли рівня, який тепер вимагає автоматичного титрування. Автоматизовані прилади Hach зводять до мінімуму помилки оператора, підвищують ефективність і, в кінцевому підсумку, дають впевненість в тому, що ви можете довіряти своїм результатам день у день, від оператора до оператора та від одного пункту до іншого.

Титратор hach Ключові переваги автоматичного тітратора в порівнянні з ручним:

– Простота використання
– Краща безпека лабораторії
– Збільшує продуктивність лабораторії
– Знижує вартість володіння
– Відмінна точність вимірювань
– Покращує відтворюваність вимірювань
– Запобігає помилок розрахунку та транскрипції

Компанія Hach пропонує:
Автоматичні системи титрування AT1000 & KF1000 та устаткування для ручного титрування.

З усіх питань, будь ласка, пишіть на нашу пошту info@aquaanalytics.com.ua або надсилайте запит через форму зворотного зв’язку на нашому сайті. Наші фахівці з радістю підберуть титратор згідно вашої специфікації і застосування.