Компанія Steinfurth – європейський лідер інноваційних рішень з лабораторного аналізу CO2

Steinfurth_logo_2_

Компанія “АКВААНАЛІТИКС УКРАЇНА” стала офіційним дилером Steinfurth.

Компанія Steinfurth (Німеччина) вже понад 60 років є європейським лідером в області розробки і виробництва електромеханічних вимірювальних систем. Високоточні контрольно-вимірювальні прилади Steinfurth застосовуються для лабораторних і промислових цілей в галузі харчових технологій і фармацевтики. Крім того, компанія розвиває і розширює нові напрямки розробок в області індустрії напоїв і пакувальної промисловості. На цей час, навряд чи знайдеться інша компанія на ринку, яка запропонує настільки повний і широкий асортимент спеціальних вимірювальних приладів для перерахованих вище галузей.

Особливу увагу Steinfurth приділяє інноваційним рішенням в процесі розробки і виробництва приладів для вимірювання CO2. Зокрема, серед продукції компанії можна виділити: ручні неінвазивні і автоматичні тестери СО2, функція яких полягає в вимірюванні вмісту, концентрації і тиску вуглекислого газу в напоях та ін.

Прикладом інноваційного рішення компанії Steinfurth може бути, представлений в цьому році на виставці Brau Beviale, абсолютно новий метод вимірювання концентрації СО2, який проводиться без пошкодження упаковки напоїв. Новий продукт компанії – переносний вимірювач CO2 для герметичної тари та газованих напоїв збирає дані за допомогою запатентованої лазерної технології Steinfurth, без пошкодження самої тари. Високоточні прилади, виготовлені Steinfurth, не тільки підвищують якість результатів вимірювання, але і скорочують час та витрати підприємств.

Steinfurth пропонує електромеханічні вимірювальні системи найвищого рівня якості клієнтам по всьому світу, а також інвестує в нові дослідження і розробки.

Завдяки модернізації та оптимізації процесу виробництва приладів, вимірювальні системи Steinfurth можуть застосовуватися в багатьох галузях промисловості.

З асортиментом продукції Steinfurth можна ознайомитися у брошурах за посиланням.

Для запиту додаткової інформації та отримання комерційної пропозиції стосовно продукції Steinfurth, будь ласка, напишіть нам на нашу пошту info@aquaanalytics.com.ua.