Сталеві пробовідбірні аксесуари

Стальные пробоотборные аксессуары

Хомутові контейнери

стальные-3

Універсальні контейнери, виготовлені з нержавіючої сталі марки 316, безшовна конструкція. У комплекті кришка, хомут і силіконове ущільнення (матеріали відповідають вимогам FDA), діаметр кришки 4 “(100 мм). У контейнера дзеркальна поліровка. Номінальний обсяг від 1 л до 20 л.

 

Сталеві контейнери

-4-e1491479362368
Лінійка сталевих контейнерів, призначених для порошків і рідин. Безшовна конструкція з дзеркальним поліруванням робить ці контейнери незамінними для найвідповідальніших застосувань. В наявності широкий асортимент розмірів. Контейнери універсальні, міцна конструкція, відсутність внутрішніх швів. У комплекті кришка, хомут і силіконове ущільнення (відповідає вимогам FDA), надійна кришка знімається легко і швидко, діаметр кришки 4 “(100 мм). Корпус і кришка виготовлені з нержавіючої сталі марки 316L. Всі зварні шви відшліфовані і відполіровані. Номінальний обсяг від 1л до 20 л.

Міні-бочки

стальные-6

Універсальні контейнери, відсутність внутрішніх швів, щільно прилегла кришка, в комплекті з ручкою, що обертається. Номінальний обсяг від 1 л до 15 л.
Опції:

  • шарнірний затискач – для надійного кріплення кришки рекомендується використовувати шарнірні затискачі. Для кожної бочки використовується 3 затискачі;
  • ущільнення – силіконова гума, відповідає вимогам FDA. Ціна за запитом. Ущільнення також може бути виготовлено з вітону і нітрит -подробиці за запитом.

Совки PharmaScoops®

стальные-7

PharmaScoops – це високоякісні совки з нержавіючої сталі. Ідеальні для дозування і відбору проб. Висока якість, міцна і безшовна конструкція, нержавіюча сталь марки 316L, дзеркальна поліровка, закруглені кути полегшують чистку. Відповідають стандартам GMP. Номінальна ємність від 10 мл до 5000 мл.

Сталеві глечики

стальные-8

  • градуйовані глечики з вертикальними стінками і бічною рукояткою;
  • нержавіюча сталь марки 304 або 316L;
  • номінальний обсяг від 500 мл до 2000 мл.

Воронка для рідин

-11-e1491481178667
Виготовлена з нержавіючої сталі марки 304, дзеркальна поліровка, горловина з жолобком для прискорення протікання продукту. Діаметр верхньої частини від 50 мм до 310 мм, горловини від 8 мм до 20 мм, висота від 65 мм до 325 мм.

У брошурі Ви знайдете більше інформації про призначення та технічні характеристики сталевих пробовідбірних аксесуарів.

Якщо Вам потрібна подальша, додаткова інформація, будь ласка, просто зв’яжіться з нами.