Шовна система 600 від Metop призначена для великого виробництва, де всі дані зберігаються в базі даних. Огляд всіх вимірювань внутрішнього шва, всіх зовнішніх вимірювань і консервовідкривача для огляду заломів. Система включає в себе окремий монітор відеоспостереження, тому може використовуватися повністю вручну в разі збою в роботі мережі або комп’ютера.

Шовна система 600 від Metop є найшвидшою і найпотужнішою в своєму сегменті в усьому світі. Система дуже гнучка і може модифікуватися під користувача. Завдяки вбудованій системі резервного копіювання прилад підходить для довгострокового використання. У систему входить все необхідне вимірювальне обладнання, навчання, яке допомагає користувачам ознайомитися з приладом і правильно його використовувати з першого дня.

Система 600B складається з декількох частин, надаючи вам оптимальні продукти для забезпечення якості. Монітор шовної системи (VSM) і окремий комп’ютер (SCO) забезпечують управління внутрішніми вимірами з можливістю ручного вимірювання в разі збою в роботі мережі або комп’ютера, в той час як Minidesk-2 виконує всі зовнішні вимірювання. Також в комплект входить шовна система Metop (MSS-2B); високошвидкісна пила з твердосплавними пильними дисками всередині контейнера з нержавіючої сталі з максимально можливими заходами безпеки; ручний різак для швів (MSC-B) також є частиною системи в якості простого інструменту для різання гачка для кришки. Напівавтоматичний обертовий різак (SARC) для відкривання банки також включений в систему.

Основні переваги шовного системи 600 від Metop:

• всі вимірювання доступні в одній системі;
• UPS, кондиціонер з живленням від батареї (230 В);
• лазерний принтер в комплекті (230 В);
• ящик для інструментів з усіма необхідними інструментами;
• промисловий суцільний 15-дюймовий екран для моніторингу;
• 3 роки гарантії;
• висока Шведська якість.

У брошурі Ви знайдете більше інформації про призначення та технічні характеристики SEAM SYSTEM 600.

Якщо Вам потрібна подальша, додаткова інформація, будь ласка, просто зв’яжіться з нами.