Шовна система 400 від Metop легко налаштовується для відповідності всім вимогам користувача. Завдяки вбудованій системі резервного копіювання підходить для довгострокового використання. У систему входять всі необхідні вимірювальні прилади, навчання, яке допомагає користувачам ознайомитися з приладом і правильно його використовувати з першого дня.

Шовна система 400 від Metop розроблена для контролю подвійного шва банки. Система створена для покупців, яким потрібні найкращі статистичні функції і функції трендів, так само як і висока продуктивна потужність без потреби в високошвидкісних вимірах. Статистичні функції і функції трендів в ПО Winseam є інструментами, в яких користувачі виявляли потребу для правильної експлуатації своїх приладів.

Система 400B складається з декількох частин, що забезпечують відмінний контроль якості. До складу системи входять: вимірювач товщини подвійного шва (STH-2001), вимірювач глибини зенкования (CSK-2001), вимірювач висоти банки (CHT-2001), комп’ютер в захищеному корпусі (SCO-2), який поставляється з монітором і принтером. Metop Winseam Software – програма для контролю подвійного шва. Завдяки спеціальним алгоритмам, за секунди аналізує зображення і виконує необхідні вимірювання. Також входить відео-блок (VSM-6), який використовується більшу частину часу  спільно з комп’ютером, але при необхідності або при несправності комп’ютера його використовують спільно з чорно-білим монітором, пила для банок (MBS-2R), напівавтоматичний різак для видалення кришки (SARC-2).

Основні переваги шовного системи 400B:

• UPS, кондиціонер з живленням від батареї (230 В);
• лазерний принтер в комплекті (230 В);
• ящик для інструментів з усіма необхідними інструментами;
• промисловий суцільний 15-дюймовий екран для моніторингу;
• 3 роки гарантії;
• висока Шведська якість.

У брошурі Ви знайдете більше інформації про призначення та технічні характеристики шовної системи 400 від Metop.

Якщо Вам потрібна подальша, додаткова інформація, будь ласка, просто зв’яжіться з нами.