Шовна система 200B є найменшою комп’ютерною системою, в якій всі дані зберігаються в базі даних. Огляд всіх вимірювань внутрішнього шва, всіх зовнішніх вимірювань і консервовідкривача для огляду заломів.

Шовна система 200 від Metop включає в себе всі необхідні вимірювальні прилади за конкурентноздатною ціною. Додатково пропонуються статистичні функції і функції тренда, призначений для користувача звіт, навчання і установка. Шовна система 200 від Metop розроблена для покупців, які хочуть отримати кращу якість вимірювальних систем Metop, включаючи відоме ПО Winseam, але не потребують високої потужності, повного програмного забезпечення і систему резервного копіювання.

Система 200B складається з декількох частин, що забезпечують відмінний контроль якості. Шовна система 3-го випуску (VSC-3) забезпечує контроль над внутрішніми вимірами. Також в комплект входить шовна система Metop (MSS-2B), високошвидкісна пила з твердосплавними пильними дисками всередині контейнера з нержавіючої сталі з максимально можливими заходами безпеки. Ручний різак для швів (MSC-B) також є частиною системи в якості простого інструменту для розрізання гака для кришки, а також ручний вимірювач товщини шва (STH) і вимірювач висоти шва (MCG), висоти і глибини зенковки.

Основні переваги шовної системи 200B:

• UPS, кондиціонер з живленням від батареї (230 В);
• лазерний принтер в комплекті (230 В);
• ящик для інструментів з усіма необхідними інструментами;
• промисловий суцільний 15-дюймовий екран для моніторингу;
• 3 роки гарантії;
• висока Шведська якість.

У брошурі Ви знайдете більше інформації про призначення та технічні характеристики шовної системи 200B.

Якщо Вам потрібна подальша, додаткова інформація, будь ласка, просто зв’яжіться з нами.