Пробовідбірники Sampling Systems

Sampling-Systems

Компанія Sampling Systems – лідер з розробки та виробництва пробовідбірного обладнання та відповідних аксесуарів.
В асортименті продукції налічується більше 1500 пробовідбірників і пробовідбірного обладнання, тому ми впевнені, що зможемо підібрати прилад, який буде відповідати всім вашим вимогам. Якщо немає, то ми виготовимо пробовідбірник за індивідуальним замовленням.
Будь то черпаковий пробовідбірник, для порошків або для ґрунтових вод, якщо вам потрібна допомога в підборі пробовідбірника, то ви можете зв’язатися з нами по e-mail або заповніть форму зворотного зв’язку.
Компанія Sampling Systems пройшла сертифікацію ISO 9001: 2008.

Одноразові пробовідбірникиSampling-Systems-dispos

Компанія Sampling Systems представляє спектр SteriWare®.

SteriWare® – це ваша впевненість в якості та ваша гарантія того, що ви купуєте високоякісний продукт, який був розроблений, проведений і упакований в Великобританії.
• Розроблено компанією Sampling Systems Ltd.
• Ексклюзивне виробництво
• Вироблено і упаковано відповідно з нашими жорсткими вимогами щодо якості
• Має повний пакет документів для гарантії якості
Тільки ті товари, які відповідають даним вимогам, маркуються фірмовим знаком SteriWare®.

 

liquid-

Порошкові пробовідбіррники
Порошкові пробовідбіррники компанії Sampling Systems широко використовуються у фармацевтичній, хімічній і харчовій промисловостях у всьому світі. Порошкові пробовідбіррники використовуються для відбору в вільнотекучих, структуроутворюючих порошках і зерні.

Пробовідбірники для в’язких речовин
Ідеально підходить для взяття проб в кремах, шампунях, милі, меді та інших в’язких речовинах.

Пробовідбірники для рідин
Пробовідбірники для рідин дозволяють швидко брати проби в рідинах низької та середньої в’язкості. Пробовідбірники даного типу можуть бути як одноразові, для запобігання перехресного забруднення, так і багаторазові для відбору проб великого і малого об’єму або відбору проб рідин з навколишнього середовища.

У каталозі продукції Sampling Systems Ви знайдете більше інформації по робовідбірниками різного типу призначення. А також орієнтуючись на технічні параметри продукції, при замовленні вкажіть каталожні номери позицій, що Вас цікавлять .

Якщо Вам потрібна подальша, додаткова інформація, будь ласка, просто зв’яжіться з нами.