Пробовідбірник AS950 HACH

Пробоотборник AS950

Контролер пробовідбірника Hach AS950 робить програмування, передачу даних і роботу більш інтуїтивно зрозумілими і безпомилковими.

Великий повнокольоровий дисплей і інтуїтивно зрозуміле програмування надають вам доступ до всіх програмованих критеріїв на одному екрані – виняток прокрутки меню і підтримка безпомилкової роботи.

AS950 – єдиний семплер, який вживає USB-накопичувач для завантаження і скачування даних і копіювання програм з одного пробовідбірника в інший.

Екран стану програми миттєво передає сигнали тривоги, пропущені зразки і прогрес для швидкого і легкого усунення неполадок.

Корпус всепогодного пробовідбірника (AWR) призначений для витримування вологих і висококоррозіонних середовищ, мінімізуючи збитки, викликані корозійними газами, стоячою водою, щоб гарантувати цілісність навколишнього середовища.

Спеціально розроблений термостат повітря контролює температуру відповідно до USEPA і міжнародним рекомендаціями, зберігаючи зразки незалежно від зовнішніх температур і умов.

Основні переваги всепогодного пробовідбірника з охолодженням AS950 Hach:

  • точне і послідовне збереження зразків;
  • опір корозії;
  • впевненість у Вашому процесі відбору проб;
  • найбільш зручна передача даних і програмування;
  • проста і інтуїтивно зрозуміла експлуатація.

У брошурі Ви знайдете більше інформації про призначення та технічні характеристики пристрою для відбирання проб Hach AS950.

Якщо Вам потрібна подальша, додаткова інформація, будь ласка, просто Зв’яжіться з нами.