PreSens Gmbh

medical

Датчики для використання в медичних і наукових дослідженнях від компанії PreSens Gmbh.

Застосування:
• контроль О2 і pH в мультілуночних і мікротітровальних пластинах для проведення аналізів і скринінгових досліджень;
• аналізи в режимі реального часу;
• контроль О2 і pH в клітинних культурах;
• точне розміщення наконечника датчика в тканинах для високоякісних аналізів;
• комплектуючі для оптичних аналізів О2 в перфузійних системах; інтеграція в прилади замовника;
• вимірювання рівня О2 і визначення вільного простору в упаковках лікарських засобів, наприклад, у блістерах або флаконах.

medical-2

Тканинна інженерія та регенеративна медицина. Контроль О2
Одним з найважливіших аспектів в тканинній інженерії при створенні тривимірної структури тканини є наповнення її киснем і живильними речовинами. Для таких високоточних вимірювань найкращим чином пристосовані мікродатчики PreSens, накінечники яких (мікроманіпулятори) безпомилково проникають в задане місце досліджуваного зразка. Двомірні зображення результатів зчитуються за допомогою спеціальної оптичної сенсорної плівки. Це дозволяє відстежувати навіть найдрібніші зміни в структурах аналітів за певний період.

 

Мікрофлюідіка. Коефіцієнт споживання киснюmedical-3
Останнім часом мікрофлюідіка все більше і більше стала вивчати клітинну сигналізацію і метаболічні процеси в мікросередовищі (мікрооточенні). Подібні дослідження вимагають застосування відповідних мікросистем: оптичні датчики по праву вважають найбільш придатними інструментами для мікроаналізів. Вбудовані сенсори використовуються в проточних електролізерах для вимірювань вхідних і вихідних потоків (навіть для мінімальних обсягів речовини), тоді як система візуалізації VisiSens ™ фіксує всі найдрібніші зміни з плином часу.

 

Трансплантологія. Контроль надходжень O2 і рівня pHmedical-4
Час, відведений на пересадку органів або тканин, строго обмежений, оскільки до трансплантата не надходять необхідні поживні речовини та кисень. Дослідники постійно шукають нові можливості для підтримки життєздатності пересаджуваних тканин і органів, а також для зниження ризиків виникнення апоптозу і некрозів. Оптичні датчики PreSens контролюють рівні pH і O2 перфузатів при різних видах трансплантацій, а також допомагають вченим проводити наукові дослідження.

Дослідження пухлинmedical-5
Недавні дослідження показали, що на ріст і розвиток пухлинних утворень впливає їх мікрооточення. Такі in vivo аналізи вимагають використання складних і високоточних приладів. Мікродатчик PreSens з наконічниками тонше за людську волосину, суміщені з микроманипуляторами, проводять миттєвий аналіз тканин. Візуалізатори VisiSens ™ представляють двовимірні зображення результатів по розподілу аналітів на поверхні та поперечному перерізі пухлинної тканини.


Переваги:

• Точні та прості вимірювання O2, pH, CO2 і біомаси;
• Системи для фармацевтичної, біотехнологічної, харчової, біологічної, природоохоронної, технологічної, промислової і медичної галузей;
• Датчики – тонше за людську волосину. Можливість безконтактних аналізів в режимі реального часу;
• Постійна підтримка фахівців;
• Більше 1000 найменувань продукції;
• Швидка доставка по всьому світу.

У брошурі Ви знайдете більше інформації про призначення, технічні характеристики датчиків PreSens для медичних досліджень.