Портативні турбідіметри 2100Q / 2100Q IS HACH

Портативные мутномери 2100Q / 2100Q IS HACH

Портативні Мутноміри HACH 2100Q і 2100Q IS завжди забезпечують точність вимірювань. З простим і зрозумілим інтерфейсом не потрібно читати докладний посібник, щоб провести рутинне калібрування. Одноточкове калібрування RapidCal пропонує просте рішення для вимірювань малих значень каламутності.

Передати на комп’ютер c 2100Q / 2100Q IS результати просто без додаткових програм з впровадженням модуля USB + живлення. Всі дані передаються в модуль і легко зберігаються на комп’ютері через USB підключення, забезпечуючи цілісність і доступність результатів. Два додаткових модуля допоможуть налаштувати підключення до комп’ютера і живлення приладу під ваші вимоги.

Портативні Мутноміри HACH 2100Q і 2100Q IS оснащені новітньою функцією вимірювання, що відтворюється і правильно оцінює каламутність складних швидко осідаючих зразків. Унікальний алгоритм розраховує каламутність, Виходячи з серії послідовних вимірювань, позбавляючи від зайвих вимірювань і розрахунків.

У пам’яті автоматично записуються 500 останніх значень для легкого перегляду і зберігання. Зберігаються такі дані: дата і час, код оператора, режим вимірювань, код зразка, номер зразка, одиниці виміру, час калібрування, повідомлення про помилки і результат.

Два фотоприймача компенсують забарвлення зразка, флуктуацію яскравості і стороннє світло, дозволяючи оператору досягти точність вимірювань, порівняну з лабораторною, з широким спектром зразків навіть в складних умовах.

– Мутноміри 2100Q – відповідає USEPA Метод 180.1 з лампою розжарювання.
– Мутноміри 2100Q IS – відповідає ISO 7027 з інфрачервоними світлодіодом.

Основні переваги портативних мутномірів 2100Q / 2100QIS HACH:

  • легка калібрування і перевірка;
  • проста передача даних;
  • зручне збереження результатів;
  • точна оптика в польових умовах експлуатації;
  • дві моделі для різних застосувань.

У брошурі Ви знайдете більше інформації про призначення та технічні характеристики портативних Мутномірів 2100Q / 2100Q IS HACH.

Якщо Вам потрібна подальша, додаткова інформація, будь ласка, просто зв’яжіться з нами.