Аналізатор концентрації O2/CO2 в упаковках Orbisphere 6110 HACH

Orbisphere-6110

Прилад Orbisphere 6110 Hach ідеально підходить для фінального аналізу упаковки при воробництві напоїв. Унікальна технологія газової фази усуває необхідність прямого контакту чутливих елементів з рідиною. За рахунок цього знижується потреба в технічному обслуговуванні завдяки усуненню таких перешкод, як знебарвлення трубки та необхідність заміни клапанів для запобігання забруднення. Аналіз змісту CO2 дає точний результат при будь-якій температурі, завдяки чому не потрібно підігрівати зразок.
Прилад також компенсує вміст CO2 по відношенню до азоту в кожній партії, що робить його прекрасним рішенням для аналізу безпосередньо в наповнювачі. Процес діагностики неполадок наповнювача спрощений завдяки прямому вимірюванню концентрації кисню (TPO) та виміру концентрації кисню в повітряному прошарку. Прилад 6110 здійснює аналіз з мінімальним втручанням оператора. Лазерний позиціонер забезпечує правильне розташування упаковки, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс сенсорної панелі сприяє швидкому та простому забору зразків продукції як операторами виробничої лінії, так і персоналом лабораторії.
Прилад Orbisphere 6110 HACH має такі переваги:
– Вимірювання вмісту CO2 з урахуванням тиску / температури (P / T) та методом True-CO2 при будь-якій температурі.
– Можливість проведення вимірювань в банках і пляшках всіх розмірів і форм.
– Завдяки унікальній технології вимірювань в газовій фазі відсутня необхідність в регулярному очищенні датчика або трубки.
– Ергономічне управління та безперервний аналіз завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу сенсорної панелі, управління натисканням однієї кнопки та лазерному позиціонеру, що забезпечує правильне розташування упаковки.

У брошурі Ви знайдете більше інформації про призначення та технічні характеристики Orbisphere 6110 HACH.

Якщо Вам потрібна подальша, додаткова інформація, будь ласка, просто зв’яжіться з нами.