Онлайн-аналізатор амонію Amtax sc HACH

Онлайн-анализатор аммония Amtax sc HACH

Цифровий онлайн-аналізатор Amtax sc Hach з газоселектівним електродом (GSE) призначений для високоточного визначення змісту амонію безпосередньо в резервуарі. Аналізатор забезпечує високий рівень точності за допомогою газоселективного електрода (ГСЕ) і при експлуатації вимагає мінімального обслуговування завдяки автоматичному очищенню, калібруванню і самодіагностиці.

Доступні різні варіанти аналізаторів амонію Amtax sc, що підтримують 4 допустимі межі. Аналізатор Amtax sc з нижньою межею виявлення 0,02 мг / л і верхньою межею виявлення 1000 мг / л може використовуватися на будь-якій ділянці очисних споруд: від входу або початку процесу нітрифікації з високим рівнем NH4-N до виходу з низькими рівнями амонію. У самому нижньому діапазоні прилад також можна використовувати для вимірювань в питній воді.

Видалення поживних речовин є вкрай важливим і складним процесом при очищенні стічних вод. Швидке реагування має величезне значення для забезпечення оптимальної роботи. Завдяки швидкому часу відгуку, що становить всього 5 хвилин, включаючи час на підготовку проби і вибір інтервалу вимірювань, Amtax sc є аналізатором амонію з одним з найшвидших відгуків серед інших приладів, представлених на ринку.

Аналізатор Amtax sc призначений для установки в місці вимірювання, в тому числі поза приміщеннями. Корпус водонепроникний і закривається на замок, що дозволяє встановлювати аналізатор безпосередньо біля резервуара, навіть в найсуворіших кліматичних умовах. Amtax sc легко кріпиться на стіні, крім того, доступні варіанти кріплення на рейці і на стійці. Завдяки технології SC аналізатор готовий до використання в мережі контролера SC ( “plugand-play”).

Аналізатор виконує автоматичне калібрування і очистку, прилад обладнаний комплексною системою самодіагностики. Аналізатор Amtax sc поставляється з комплектом реагентів, якого повинно вистачити мінімум на 3 місяці (для 5 хв інтервалу вимірювань), що робить його приладом з найбільш економічною витратою реагентів. Реагенти та замінні деталі можна легко придбати.

У комплект поставки аналізатора Amtax sc може входити модуль фільтрації, що вимагає незначного обслуговування і видаляє частинки розміром більше 0,15 мкм. Фільтрат відправляється в аналізатор, а бульбашки повітря виконують постійне очищення фільтруючої мембрани. Amtax sc може також використовуватися з альтернативними системами фільтрації (наприклад Filtrax), які забезпечують безперервний потік проби. Аналізатор також доступний в двоканальному варіанті для вимірювань в двох різних точках відбору проби.

Основні переваги онлайн-аналізатора амонію Amtax sc HACH:

  • широкий діапазон вимірювань;
  • швидкий час відгуку для управління процесом видалення поживних речовин;
  • простота установки;
  • низькі вимоги до технічного обслуговування і проста експлуатація;
  • опціонально з фільтруючим модулем або другим каналом.

У брошурі Ви знайдете більше інформації про призначення та технічні характеристики онлайн-аналізатора амонію Amtax sc HACH.

Якщо Вам потрібна подальша, додаткова інформація, будь ласка, просто Зв’яжіться з нами.