Одноразові аксесуари

Одноразовые аксессуары

Контейнери з широкою горловиною

-1-e1491475254324

Популярні контейнери для зберігання і транспортування проб, які підходять для порошків і рідин. Корпус виготовлений з ПНД (HDPE), кришка – з поліпропілену (PP), широка горловина, прозорі і водонепроникні. У виготовленні використовуються харчові матеріали, що відповідають вимогам FDA. Сертифіковано відсутність КГЕ / ТГЕ. Обсяг від 30 мл до 1000 мл, розміри від 37 мм до 92 мм, в упаковці по 12 і 6 шт.

Контейнери для проб

аксессуары-2

Універсальні контейнери, які підходять для рідин і порошків. Корпус виготовлений з поліпропілену (PP), кришка – з ПНД (HDPE). Низька вартість. Контейнер ємністю 50 мл пило і водонепроникний, в упаковці 384 шт., Контейнер ємністю 100 мл тільки пилонепроникний, 280 шт. в упаковці.

Банки PharmaBottles®

-3-e1491477680539

PharmaBottles® – це нові високоякісні банки з гвинтовою кришкою від Sampling Systems. Відповідають найвищим вимогам фармацевтичної промисловості і мають повний перелік документів.

  • виготовлені та упаковані в чистій кімнаті;
  • індивідуальна упаковка;
  • виготовлені з ПНД (HDPE) (рекомендований FDA), відсутність КГЕ / ТГЕ;
  • повна простежуваність партії;
  • доступна гамма-стерилізована версія;
  • мінімальний обсяг замовлення відсутній;
  • призначені для порошків і гранул;
  • обсяг 250 мл і 500 мл, кількість в упаковці – 25.

Балони

аксессуары-4

Балони виготовлені з фізично міцного поліпропілену, який має високу хімічну стійкість. Існують моделі з краном або без. Всі полімери відповідають вимогам FDA і USP класу VI, а також сертифіковано відсутність КГЕ / ТГЕ. Балони автоклавуються.

Мішалка

аксессуары-5

Цільно сконструйована мішалка виготовлена з хімічно стійкого поліпропілену. Довжина лопаті – 290 мм, ширина лопаті – 133 мм, загальна довжина – 1200 мм.

Пакети PureBag

аксессуары-6

Лінійка стерильних пакетів PureBags є більш дешевою альтернативою стандартним контейнерам. Пакети стерильні, апірогенні, водонепроникні, з унікальною металевої системою замикання. Виготовлені з особливо міцного ПВД (LDPE), відповідають вимогам FDA, USDA і HACCP. Витримують температуру до 80 ° C, широкий асортимент розмірів.

У брошурі Ви знайдете більше інформації про призначення та технічні характеристики одноразових аксесуарів.

Якщо Вам потрібна подальша, додаткова інформація, будь ласка, просто зв’яжіться з нами.