Мутноміри HACH серії TU52

Мутномеры HACH серии TU52

Мутноміри HACH серії TU5 з технологією 360 ° x 90 ° дозволяють проводити точні вимірювання каламутності в низьких діапазонах вимірювань.

Промислові та лабораторні мутноміри серії TU5 від компанії HACH використовують унікальну оптичну систему, яка бачить більше, ніж будь-який інший мутномір, та показуюють кращу чутливість і точність в низькому діапазоні, мінімізуючи розбіжність між результатами вимірювань.
Тепер ви можете повністю виключити невизначеність, якому виміру вірити, завдяки ідентичній технології 360° x 90° в обох приладах.
Серія мутномірів TU5 від HACH LANGE істотно знижує час для виконання вимірювань каламутності завдяки зменшенню на 98% поверхні, що очищається, герметичним калібрувальним пробірках і усуненню необхідності використовувати силіконове масло. Також завдяки меншому обсягу потокової проби ви будете виявляти відхилення майже миттєво.

Лабораторні мутноміри серії TU5 випускаються в чотирьох різних моделях зі стабільним лазерним джерелом світла: дві EPA (650 нм) і дві моделі ISO (850 нм), кожна з додатковою опцією RFID, яка дозволяє порівнювати значення онлайн і лабораторних вимірювань.
Настільний мутномір TU5200 від HACH може допомогти вам порівняти лабораторні та технологічні показники вимірювань і отримати повну перевагу від експлуатації серії мутномірів TU5.
Для промислових мутномірів TU5300 та TU5400 потрібен контролер sc для експлуатації. Якщо у вас його ще немає, виберіть або контролер SC1000, або контролер SC200.

Основні переваги обладнання:

• Принципово нова технологія 360° x 90°
• Відповідність результатів лабораторних і промислових вимірювань
• Швидкі вимірювання каламутності
• Система Prognosys повідомляє про необхідність проведення технічного обслуговування.

У брошурі Ви знайдете більше інформації про призначення та технічні характеристики мутномірів HACH LANGE серії TU52.

Якщо Вам потрібна подальша, додаткова інформація, будь ласка, просто зв’яжіться з нами.