Лабораторні датчики PreSens

medical

Датчики для використання в медичних і наукових дослідженнях від компанії PreSens.

Застосування:
• для контролю О2 і pH в мультилуночних і мікротітрувальних пластинах для проведення аналізів і скринінгових досліджень;
• для аналізів в режимі реального часу;
• для контролю О2 і pH в клітинних культурах;
• для точного розміщення наконечника датчика в тканинах для високоякісних аналізів;
• комплектуючі для оптичних аналізів О2 в перфузійних системах; інтеграція в прилади замовника;
• вимірювання рівня О2 і визначення вільного простору в упаковках лікарських засобів, наприклад, у блістерах або флаконах.

Тканинна інженерія та регенеративна медицина. контроль О2

medical-2Одним з найважливіших аспектів в тканинній інженерії при створенні тривимірної структури тканини є наповнення її киснем і живильними речовинами. Для таких високоточних вимірювань найкращим чином пристосовані мікродатчик PreSens, наконечники яких (мікроманіпулятори) безпомилково проникають в задане місце досліджуваного зразка. Двомірні зображення результатів зчитуються за допомогою спеціальної оптичної сенсорної плівки. Це дозволяє відстежувати навіть найдрібніші зміни в структурах аналітів за певний період.

 

Мікрофлюідика. Коефіцієнт споживання кисню             medical-3
Останнім часом мікрофлюідика все більше і більше стала вивчати клітинну сигналізацію і метаболічні процеси в мікросередовищі (мікрооточенні). Подібні дослідження вимагають застосування відповідних мікросистем: оптичні датчики по праву вважаються найбільш придатними інструментами для мікроаналізів. Вбудовані сенсори використовуються в проточних електролізерах для вимірювань вхідних і вихідних потоків (навіть для мінімальних обсягів речовини), тоді як система візуалізації VisiSens ™ фіксує всі найдрібніші зміни з плином часу.

Трансплантологія. Контроль надходжень O2 і рівня pH

medical-4-300x155Час, відведений на пересадку органів або тканин, строго обмежений, оскільки до трансплантата не надходять необхідні поживні речовини і кисень. Дослідники постійно шукають нові можливості для підтримки життєздатності пересаджуваних тканин і органів, а також для зниження ризиків виникнення апоптозу і некрозів. Оптичні датчики PreSens контролюють рівні pH і O2 перфузат при різних видах трансплантацій, а також допомагають вченим проводити наукові дослідження.

 

Дослідження пухлин

medical-5Недавні дослідження показали, що на ріст і розвиток пухлинних утворень впливає їх мікрооточення. Такі in vivo аналізи вимагають використання складних і високоточних приладів. Мікродатчики PreSens з наконечниками тонші за людську волосину, суміщені з мікроманіпуляторами, проводять миттєвий аналіз тканин. Візуалізатори VisiSens ™ представляють двовимірні зображення результатів по розподілу аналітів на поверхні і поперечному перерізі пухлинної тканини.

 

Переваги:

• точні і прості вимірювання O2, pH, CO2 і біомаси;
• системи для фармацевтичної, біотехнологічної, харчової, біологічної, природоохоронної, технологічної, промислової і медичної галузей;
• датчики – тонше за людську волосину. Можливість безконтактних аналізів в режимі реального часу;
• постійна підтримка фахівців;
• більше 1000 найменувань продукції;
• швидка доставка по всьому світу.

У брошурі Ви знайдете більше інформації про призначення та технічні характеристики датчиків PreSens для медичних досліджень.

Якщо Вам потрібна подальша, додаткова інформація, будь ласка, просто зв’яжіться з нами.