Кюветні тести LCK від HACH

Кюветные тесты LCK HACH

Кюветні тести LCK від HACH – прості у використанні, екологічно безпечні реагенти. Офіційно схвалені для допустимих меж вмісту домішок. Більше 50 параметрів і 90 діапазонів вимірювань для всіх застосувань в аналізі води – від сильно забрудненої промислової стічної води до аналізу проби в питній воді.

Попередньо дозовані реагенти для забезпечення максимального рівня безпеки. Зручно використовувати і виконувати фотометричні вимірювання. Поставляється в упаковці з усім необхідним. Офіційно схвалені для допустимих меж вмісту домішок. Не має негативного впливу на навколишнє середовище, так як використовується менша кількість хімічних речовин.

Основні досліджувані параметри: кислотність / лужність, алкоголь, алюміній, амоній, одиниці гіркоти, біохімічне споживання кисню БПК (BOD), бор, кадмій, карбонат, CO2, хлорид, хлор (вільне володіння + загальний), озон, діоксид хлору, хром ( III + VI), хімічне споживання кисню ХПК (COD), мідь, формальдегід, жорсткість, залишкова жорсткість (Ca + Mg), залізо, свинець, магній, молібден, нікель, нітрат, нітрит, азот (загальний), фенол, фосфор, калій, срібло, сульфат, сульфід, сульфіт, загальний органічний вуглець ООУ (TOC), цинк і ін.

Основні переваги приладу:

• Точні та надійні результати вимірювання
• Максимум безпеки для користувачів завдяки закритій системі та мінімальною кількістю реагентів
• Зручне та безпомилкове дозування реагентів
• Етикетка зі штрих-кодом для автоматичного розпізнавання в фотометрі
• Різниця між тестами та діапазонами вимірювання за рахунок кольорового маркування.

У брошурі Ви знайдете більше інформації про призначення та технічні характеристики кюветних тестів LCK від HACH.

Якщо Вам потрібна подальша, додаткова інформація, будь ласка, просто зв’яжіться з нами.