Кисневий сенсор Orbisphere M1100

Orbisphere.M1100

Orbisphere M1100 – оптичний кисневий сенсор, що забезпечує точний контроль виробничого процесу. Використовується для визначення кисню у рідких та газообразних середовищах. Використовується в областях пивоваріння, виробництва безалкогольних напоїв, хімічної та водоочистної промисловості.

Оптичний сенсор Orbisphere M1100 дозволяє проводити точні виміри з частотою в 2 секунди. Датчик повністю суміщений з CIP, який також робить пасивне очищення сенсора, тому прилад гарантує точні виміри протягом 1 року без проведення сервісного обслуговування.
Висока точність вимірювання сенсора (до 0,6 ppb) і висока частота вимірювань кисню дозволяють дуже точно регулювати процеси при виробництві пива. Тому інсталяція сенсора в автоматичні цикли різних установок дасть упевненість у виробництві якісного продукту. Даний сенсор не чутливий до перепаду тиску в лінії, мойки CIP і швидкості потоку, тому що з приладом виключено використання мембран та електролітів. Також це мінімізує додаткові витрати, що призводить до швидкого відшкодування вартості датчика. Сенсор M1100 може використовуватися тільки з системою Orbisphere 410 (спеціальна модифікація).

Основні переваги приладу:

  • Визачення можна проводити з інтервалом в 2 секунди.
  • Мінімальні допуски значень, швидкий відклик роботи.
  • Простота використання, інтуїтивно зрозуміле керування спрощує роботу для операторів виробничої лінії.
  • Великий обсяг пам’яті даних – до 10 000 вимірів, останні 1000 дій оператора та відомості про останні 50 калібрувань.