Кишеньковий колориметр DR900 HACH

DR900-1

Кишеньковий прилад DR 900 дозволяє швидко і легко отримати доступ до методів тестування, що найбільш часто використовуються. Цей колориметр є водонепроникним, пилонепроникним і має міцну конструкцію. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, можливостям передачі даних і здатності тестувати до 90 найбільш часто використовуваних методів води, прилад DR 900 робить тестування води в суворих польових умовах менш складним. Економте час, зберігши методи, що найчастіше використовуються, для швидкого доступу менш ніж за 4 натискання кнопки.

Цей кишеньковий колориметр пило і водонепроникний, володіє стійкістю до ударів і пройшов випробування на ударне навантаження. Покращений інтерфейс дозволяє отримувати швидкий відбір і спрощене тестування. Зберігає дані до 500 тестів і поставляється з портом USB для простого завантаження або передачі інформації. Кишеньковий інструмент забезпечує доступ до 90 параметрів, що найчастіше зустрічається.

Основні переваги кишенькового приладу DR 900 :

  • швидий доступ до найчастіше використовуваних методів;
  • польова готовність завжди;
  • інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
  • проста передачі даних;
  • задовольняє ваші основні потреби тестування.

У брошурі Ви знайдете більше інформації про призначення та технічні характеристики кишенькового колориметру DR 900 HACH.

Якщо Вам потрібна подальша, додаткова інформація, будь ласка, просто Зв’яжіться з нами.