Контролер SC1000

Контроллер SC1000

У багатопараметричному універсальному контролері SC1000 встановлена система попереджувальної діагностики Prognosys, яка використовує програмне забезпечення багатопараметричного аналізу для обробки сигналів з обладнання і інформує вас про якість функціонування ваших приладів. На екрані контролера миттєво відображаються зручні для сприйняття індикатори якості вимірювань і технічного обслуговування приладів.

З підключенням і налаштуванням контролера SC1000 у вас не буде ніяких складнощів. Просто підключіть будь-який цифровий датчик Hach до модуля датчиків контролера і він готовий до роботи. Вам не потрібно буде замовляти спеціальне обладнання або налаштовувати програмне забезпечення.

Контролер SC1000 має найсучасніший протокол передачі даних Modbus TCP / IP для повної інтеграції в мережу пристроїв, що підтримують TCP / IP-сокети. Використовуйте стандартний кабель Ethernet або бездротове підключення за допомогою GSM / GPRS для взаємодії зі SCADA, PLC або іншою мережею. SC1000 пропонує також до 12 аналогових виходів для виміряних значень і до 12 аналогових або цифрових значень від нецифрових датчиків.

Контролер SC1000 підлаштовується під ваші завдання. Додайте або замініть датчики без необхідності заміни контролера. Більш того, в залежності від поточних завдань до одного модулю дисплея можна додати або видалити модуль датчиків з відповідними датчиками. Можливості повного оновлення програмного забезпечення гарантують, що ваша система залишиться актуальною. Hach пропонує різні плани сервісного обслуговування.

Основні переваги багатопараметричного універсального контролера SC1000:

  • підключення Plug and Play;
  • впевненість в функціональності ваших приладів;
  • можливості комунікації для будь-яких завдань;
  • можливість розширення і модернізації.

У брошурі Ви знайдете більше інформації про призначення та технічні характеристики багатопараметричного універсального контролера SC1000.

Якщо Вам потрібна подальша, додаткова інформація, будь ласка, просто зв’яжіться з нами.