HACH LANGE

HACH LANGE Украина

HACH / HACH LANGE – виробник сучасних вимірювальних приладів, аналітичного обладнання, портативних аналізаторів, а також лабораторного обладнання для аналізу якості питної, промислової та стічної води. Компанія пропонує комплекс готових рішень для лабораторного та промислового аналізу.

Серед великого асортименту продукції компанії HACH є: лабораторні та промислові мутноміри, фотометри, колориметри, аналізатори води, реагенти, портативні лабораторії та багато іншого. Широкий діапазон продуктів і вимірюваних параметрів дозволяє використовувати продукцію в різних сферах промислового застосування. Ознайомитися з продукцією детальніше можна за наступним посиланням.

Компанія АкваАналітикс Україна більше 15 років працює з обладнанням Orbisphere Lab., яке входить до складу корпорації HACH / HACH LANGE, виконуючи всі види послуг на високому рівні. Технічна служба компанії володіє величезним досвідом, що дозволяє супроводжувати роботу обладнання на всіх його етапах.

У 2018 році виробник промислових онлайн-аналізаторів і систем моніторингу AppliTek з Бельгії увійшов до складу корпорації HACH. AppliTek виробляє обладнання для різних муніципальних і промислових застосувань.

АкваАналітикс Україна є офіційним дистриб’ютором і постачальником продукції бренду HACH.

Якщо Вам потрібна подальша, додаткова інформація, будь ласка, просто зв’яжіться з нами.