Датчики PreSens для контролю промислових і технологічних процесів

Датчики PreSens для контроля промышленных и технологических процессов

технол8Вимірювання кисню в діапазоні від 1 мд (ppb) до 100%
• безконтактні вимірювання O2;
• OEM-комплектуючі для оптичних досліджень;
• системи датчиків, перевірені десятиліттями успішної роботи в технологічній та промисловій сферах.

 

Види датчиківтехнол7_

Для промислових досліджень PreSens виробляє спеціальні високотехнологічні датчики, які гарантують стабільність і точність вимірювань. Прилади з низькою перехресною чутливістю до критичних розчинників і здатністю визначати рівень кисню навіть в наднизькому діапазоні є ідеальними інструментами для використання в найскладніших умовах і середовищах.
• мікроінвазивні або безконтактні вимірювання;
• OEM-комплектуючі для оптичних досліджень;
• інтеграція з функціонуючою системою на підприємстві замовника;
• датчики О2 для вимірювань в наднизьких діапазонах.

 

Основні переваги датчиків PreSens для контролю промислових і технологічних процесів:

• точні і прості вимірювання O2, pH, CO2 і біомаси;
• системи для фармацевтичної, біотехнологічної, харчової, біологічної, природоохоронної, технологічної, промислової і медичної галузей;
• датчики – тонше за людську волосину. Можливість безконтактних аналізів в режимі реального часу;
• постійна підтримка фахівців;
• більше 1000 найменувань продукції;
• швидка доставка по всьому світу.

технол2Киснечуттєві розробки. Контроль процесу

Датчик PSt6 для вимірювань О2 в діапазоні 0-5% і межею виявлення в 1 мд (ppb) – найкраще рішення для контролю і аналізу рівня кисню при кислочуттєвих процесах.
Оптичні прилади PreSens здатні виявити і визначити саму незначну кількість кисню навіть при безконтактному способі вимірювання.

 

Вимірювання кисню в резервуарах і трубопроводахтехнол3

PreSens пропонує проточні з’єднувальні системи та оглядові стікла з вбудованими кисневими датчиками. Наявність різних видів датчиків дозволяє визначити рівень О2 в будь-якому діапазоні – від 1 мд (ppb) до 100%.

 

Орбітальне зварювання в безкисневому середовищітехнол4

Наявність кисню при звареному процесі може привести до корозії елементів. Щоб повністю видалити кисень з поверхні зварних з’єднань, їх обробляють аргоном.
Кислочуттєвий датчик PreSens встановлюється безпосередньо на обвідну лінію (байпас), де визначає навіть самі незначні обсяги О2 (від 200 мд (ppm) і нижче). Завдяки цьому досягається найвища якість зварювання.

 

Вимірювання кисню в трансформаторних маслахтехнол5

О2 може бути визначений навіть в неполярних рідинах, таких як трансформаторні масла. Наші датчики забезпечені спеціальними маслонепроникними фітингами, безперебійно працюють при температурі від – 40 ° C до + 80 ° C і відрізняються підвищеною стабільністю і точністю результатів.

 

Оптичні датчики з можливістю інтеграції в існуючі системи на підприємстві замовникатехнол6

З самого початку діяльності компанії в 1997 році, PreSens стала виробляти клієнторієнтовані оптичні системи. З 2001 року PreSens поставляє ОЕМ-комплектуючі для багатьох промислових галузей: пакувальні роботи, виробництва фармацевтичних препаратів і медичного обладнання. Універсальність наших приладів досягається за рахунок застосування різних хімічних реактивів для кожного окремого виду досліджень.

 

У брошурі Ви знайдете більше інформації про призначення та технічні характеристики датчиків контролю промислових і технологічних процесів.

Якщо Вам потрібна подальша, додаткова інформація, будь ласка, просто зв’яжіться з нами