Датчик розчинного кисню LDO sc HACH

Датчик растворенного кислорода LDO sc HACH

LDO sc Датчик розчинного кисню – простіше, точніше і ефективніше, ніж будь-коли раніше

Оптимізована конструкція термодатчика і новий метод тривимірного заводського калібрування роблять контроль O2 ще більш точним.

Оптичний метод вимірювання виключає заміну електроліту або мембрани. Новий датчик LDO також відрізняється мінімальними вимогами по обслуговуванню. Люмінесцентний метод означає, що вимірювання НЕ схильні до впливів перешкод. Десятиліття практичного досвіду довели, що цей метод повністю виключає недоліки традиційних методів електрохімічному вимірювання O2. Датчик кисню працює так надійно, що тепер гарантія на нього продовжена до 36 місяців, замість звичайних 24 місяців.

Нові функції: оптимізований термодатчик і тривимірне калібрування, що робить промисловий контроль ще більш точним, забезпечуючи максимальну якість води при мінімальних енерговитрат! Разом з контролером SC 1000 датчик LDO також полегшує роботу і сприяє підвищенню надійності: функції дистанційної роботи забезпечують зручну передачу даних і виконання дистанційної діагностики, система раннього попередження PROGNOSYS безперервно надає інформацію щодо поточного стану датчика і нагадує про перевірки.

У брошурі Ви знайдете більше інформації про призначення та технічні характеристики датчиків розчинного кисню LDO sc HACH.

Якщо Вам потрібна подальша, додаткова інформація, будь ласка, просто зв’яжіться з нами.