Безреагентні аналізатори загального та вільнго хлору CLF10 sc і CLT10 sc HACH

Безреагентные анализаторы общего и свободного хлора CLF10 sc и CLT10 sc

Аналізатори CLF10 sc та CLT10 sc вживають ексклюзивну самодіагностику Hach, щоб попередити користувачів про зміни в процесі або в необхідності обслуговування приладу. Функції діагностики включають алгоритм Cal Watch для попередження про відхилення калібрування датчиків рН і хлору і безконтактний датчик потоку для повідомлення про недостатнє протоці зразка.

Безперервні вимірювання показують коли відбувається зміна умов водопідготовки, що дозволяє CLT10 sc та CLF10 sc контролювати процеси знезараження в реальному часі.

Вимірювання хлору за допомогою амперометричного аналізатора, такого як CLF10 sc або CLT10 sc, не вимагає реагентів, усуваючи необхідність у звичайній заміні реагентів і контролю рівня зливу.

Аналізатори CLF10 sc та CLT10 sc можуть вживатися з будь-яким цифровим контролером Hach sc. Просто Підключіть аналізатор і він відразу готовий до роботи без настройки програмного забезпечення.

Відповідно до US EPA Method 334.0, аналізатори CL10 sc та CLT10 sc можуть вживатися для звітних вимірювань остаточного хлору.

Основні переваги безреагентних аналізаторів загального і вільного хлору CLF10 sc та CLT10 sc:

  • ексклюзивна самодиагностика;
  • контроль процесу в реальному часі;
  • не потрібно міняти реагенти, немає відходів;
  • сумісність з цифровими контролерами Hach з функцією «Підключи і працюй»;
  • відповідність EPA Method 334.0.

У брошурі Ви знайдете більше інформації про призначення та технічні характеристики безреагентних аналізаторів загального і вільного хлору CLF10 sc та CLT10 sc.

Якщо Вам потрібна подальша, додаткова інформація, будь ласка, просто Зв’яжіться з нами.