Портативний аналізатор кисню Orbisphere 3100

orbisphere 3100

Портативний прилад для вимірювання кисню О2 Orbisphere 3100 (Hach), використовується на виробничих підприємствах і в лабораторних умовах. Прилад оснащений люмінесцентної технологією LDO, що робить виміри більш правильними і сприяють точності процесу. Вважається найміцнішим портативним аналізатором кисню на ринку.

Прилад Orbisphere 3100 (Hach) призначений для роботи в найсуворіших умовах експлуатації з корпусом з нержавіючої сталі. Яскравий кольоровий графічний дисплей забезпечує чіткі результати в темних, холодних або вологих середовищах.
Розширена оптична технологія забезпечує точні результати за лічені секунди. Hach Orbisphere 3100 з оптичними датчиками реагує швидше, ніж електрохімічні датчики, дозволяючи операторам проводити більше вимірювань за менший час. Калібрування небхідно проводити тільки один раз в рік.
Hach Orbisphere 3100 підтримує точність вимірювань значно довше, ніж інші оптичні датчики, тому прилад є найбільш стабільним кисневим датчиком з найдовшим інтервалом калібрування в галузі.
Час, що витрачається на обслуговування датчика, скорочується наполовину завдяки відсутності заміни мембран або поповнення електроліту.
Hach Orbisphere 3100 забезпечує високий рівень надійності та ефективності даних за допомогою USB-порту для отримання даних, виміряних приладом. Прилад здатний захоплювати дані для конкретних точок вимірювання або безперервно контролювати процес, записуючи до 5700 точок даних в якості віддаленого реєстратора даних. Внутрішня сигналізація дозволяє операторам миттєво бачити, які виробничі процеси виходять за допустимі межі.

Переваги прилада Orbisphere 3100: 

• Міцна конструкція, що витримує суворі умови експлуатації
• Швидкі та точні результати
• Одне калібрування в рік
• Невелике обслуговування
• Гнучкі варіанти зв’язку.

У брошурі Ви знайдете більше інформації про призначення та технічні характеристики аналізатору аналізатору кисню Orbisphere 3100 (HACH).

Якщо Вам потрібна подальша, додаткова інформація, будь ласка, просто зв’яжіться з нами.