Датчик амонію та нітрату AN-ISE SC від HACH

AN-ISE sc

Датчик AN-ISE sc Hach – цифровий комбінований датчик амонію та нітрату, який виробляє безперервні вимірювання за допомогою іоноселективного електроду.
Цифровий комбінований датчик амонію та нітрату AN-ISE sc Hach виробляє безперервні вимірювання за допомогою іоноселективного електроду. Реагенти або підготовка зразків не потрібні. Автоматична та синхронна компенсація калію та хлориду. Зручність у застосуванні та низький рівень потреби в обслуговуванні завдяки картриджу датчика Cartrical plus з 5-ю електродами.
Датчики AN-ISE sc можна підключати до всіх моделей контролерів SC, що забезпечують універсальні параметри виведення, включаючи вихід 4-20 мА, Modbus RS485, Profibus або HART.
Для забезпечення більшої точності прилад оснащений плагіном діагностики з прогнозуванням PROGNOSYS. Даний плагін контролює та відображає значення надійності вимірювань інструменту та визначає, коли необхідно провести технічне обслуговування. Повідомлення про це відображається на кольоровому дисплеї, з якого зручно знімати показання.

Основні переваги датчика амонію та нітрату AN-ISE SC від HACH:
• Надійні результати для амонію та нітратів.
• Зручність у застосуванні завдяки технології CARTRICAL plus.
• Просте та інтуїтивне управління.
• Завжди знаходиться під контролем.
• Заснований на технології Hach.

В брошюрі Ви знайдете більше інформації про призначення та технічні характеристики датчика AN-ISE SC від HACH.

Якщо Вам потрібна подальша, додаткова інформація, будь ласка, просто зв’яжіться з нами.